http://www.patogh2000.org/

www.patogh2000.org @ پاتوق جوانان ایرانی @ - مردان جذاب از نگاه زنان

مطالب بدرد بخور برای جوانان - آموزش کمان- پاتوق 2000
باسلام

در یکی از پست های قبلی پاتوق درباره زنان زیبا از دید مردان صحبت کردیم و اکنون میخواهیم درباره مردان جذاب از دید خانمها صحبت کنیم

آیـا تـا به حال فکر کرده اید که چرا همیشه بعضی از مردها در ارتـبـاطات خود با خانم ها از سایرین موفق تر هستـند؟

 گــروه خاصی از مردها وجود دارند که خانم ها به هیچ وجه نمی تـوانند از آنها اجتناب کنند و این امر هیچ ارتباطی به چهره های زیبا و یا تناسب اندام آنها ندارد.

شنیدید بعضی ها میگن فلان مرد قیافه نداره ولی ستاره داره! یعنی چی؟

حقیقت این است که خانمها به گروه ویژه ای از خصوصیات اخلاقی مردها علاقمند هستند و طبیعتا بـه سـمت کسانی کشیده می شوند که آن ویژگی ها را دارا باشند.

در زیر چند ویژگی مهم را بررسی می کنیم:

۱- مرد با اعتماد به نفس بالا

او کاملا مطمئن است و به خود اعتماد کامل دارد، مردم او را به عنوان یک فرد مثبت می شناسند و تجلی قدرت و اراده است (البته توجه داشته باشید که مردهای خودبین و از خود راضی شامل این گروه نمی شوند) به ارتباط خانم ها با سایر مردها حسادت نمی ورزند و اصلا احساس نمی کنند که ممکن است به وسیله دوستان مذکر و یا همکاران خانم تهدید شوند.
چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: زن ها جذب مردهای مطمئن می شوند. اگر خود را بزرگ تصور کنید بدون شک چنین تصوری در فرد مقابل نیز ایجاد خواهد شد. یک مرد با اعتماد به نفس به دنبال تایید و تمجید خانم ها نیست و همین امر باعث می شود که بیشتر مورد توجه آنها قرار بگیرد.

۲- مرد رمانتیک

آقایی که به عشق کلاسیک اعتقاد داشته باشد، دائما برای او گل و شکلات بخرد، بر سر میز شام شمع روشن کند، برای اینکه نشان دهد به یاد اوست با وی تماس تلفنی بگیرد، به چشمان بانوی خود خیره شود و احساسات قلبی خود را به بیرون بریزد.
چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: خانم ها نیاز دارند که مورد احترام قرار گیرند و یک مرد رمانتیک این نیاز زن ها را برآورده می سازد. این مرد با ژست های رمانتیکی که به خود می گیرد به او نشان می دهد که دوستش دارد و در مقابل، خانم نیز برای تلافی، گرایشهای رمانتیک خودش را در طبق اخلاص قرار می دهد.

۳- مرد آزاد و رها (یا همون پسرهای شر خودمان)

این دسته از مردها از قید و بندها آزاد هستند و اجازه می دهند که باد آنها را به هر کجا که می خواهد ببرد که معمولا هم به مکان های جالب و سرگرم کننده ای کشیده می شوند. او موتورسواری می کند، از کار خود می زند تا با شما در کوچه ها پرسه بزند، نگران آینده نیست و به پیش روی خود چشم دوخته است.
چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: تمام خانم ها تا حدی خواستار یاغی گری و سرکشی هستند (البته در حد معقول) او عاشق آزادی و رهایی این مرد می شود و آرزو می کند که روزی خودش هم بتواند این طور باشد. روح سرکش این مرد شادابی و جوانی را به رابطه شان اضافه می کند و خانم هم همیشه در تلاش برای رام کردن اوست- هرچند می داند که هیچ گاه واقعا موفق نخواهد شد.

۴- مرد جنتلمن و مودب

او مردی است که در ماشین را باز می کند، صندلی را برای او بیرون می کشد، پول شام را حساب می کند، مطمئن می شود که خانم حتما دسر خود را سفارش دهد و همیشه با یک بیان منطقی و مودبانه برای بیرون رفتن از او در خواست می کند، هنگام بازگشت او را تا درب منزل همراهی می کند، برای احساسات او ارزش قائل است و می داند که چه موقع برای رفتن به منزل آمادگی دارد.
چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: غافلگیر شدید؟ احتمالا فکر نمی کردید که یک مرد خوب و با فکر مورد توجه خانم ها قرار بگیرد. زمانی که زن ها مردهای بد و بی ادب و شرور و کسانیکه به خود زحمت تلفن زدن را هم نمی دهند و بسیار بی توجه هستند را ملاقات می کنند، مجددا اولویت های خود را از نو می چینند. البته خانم ها نیازمند رشد عقلی و بلوغ فکری هستند تا بتوانند به این نتیجه دست پیدا کنند. اما بالاخره تمام دخترخانم ها متوجه می شوند که مردی را باید انتخاب کنند که با آنها در طول یک رابطه دراز مدت خوب رفتار کند.

سخن آخر و نکته ای قابل توجه :

در اعمال هیچ کدام از خصوصیات اخلاقی مذکور زیاده روی به خرج ندهید و سعی نکنید که خود را فردی که نیستید جلوه دهید زیرا برای خانم ها این امر خیلی سریع آشکار می شود.
رمز موفقیت شما در این است که دلیل علاقه خانم ها به هر یک از ویژگی های بالا را به خاطر بسپارید و بدانید که از چه تیپ مردهایی قدردانی می کنند و بعد همه آنها را با هم مخلوط کنید و ببینید کدامیک از آنها برای شما مناسب تر هستند تا خانم ها به دلیل خصوصیات بدیع و نوظهورتان شما را مورد محبت و علاقه خود قرار دهند.

شما هم اگر نکته ای به نظرتون میرسه در قسمت نظرات بگین

گردآوری: پاتوق جوانان ایرانی 

منبع: راسخون


مطالب داغ و پربازدید وبلاگ:

جذابترین شکل اندام زنان برای مردها

آمار تجاوز جنسی در ایران و کشورهای دیگر

فارسی ۱(وان) خوب یا بد؟

راز زیبایی احمدی نژد در سال ۹۰

خطرها و هشدارهای استفاده از فیلترشکن و vpn (وی پی ان)

زیباترین عکس های عروسی نوه ملکه انگلیس

دنیای رابطه زن و مرد و رازهای زنان


برچسب ها: مردان زیبا از دید زنان - مرد جذاب - پسر جذاب - روش جذب کردن زنان - جذب دختر زیبا - جذابیت از نگاه خانمها - خانمها از چه مردهایی خوششون میاد - پسر زیبا و جذاب
+ نوشته شده در  شنبه ۱۰ اردیبهشت۱۳۹۰ساعت   توسط وحید   |